Arda Yiğithan Orhan


Arda Yiğithan Orhan - Kurucu -Kolektif Labs & Kolektif House


Carnegie Mellon Universitesi’nden anadal Electrical & Computer Engineering, yandal olarak da Computer Science diploması aldı. Carnegie Mellon Universitesi'nde Araştırma Görevlisi olarak bulundu. Türkiye’de Pozitron (Monitise MEA) ve Mynet başta olmak üzere bir çok büyük teknoloji şirketinde çalıştı. Yapı Kredi Bankası, Şekerbank, Garanti Bankası, Biletix, GlaxoSmithKlein gibi şirketlerin mobil uygulama projelerinde yer aldı. Sonrasında Silikon Vadisi‘nde Bosch Research Center bünyesinde 2 yılı aşkın süre ArGe yaptı. 2014 yılında Türkiye’ye temelli dönüş yaparak Kolektif House’u kurdu. Son dönemde ise kendi kurduğu bir diğer şirketi Kolektif Labs’te teknoloji alanında startup ve kurumsal şirketlere destek ve danışmanlık veriyor

Akılla Duygunun Çarpışması
Amazon, Google, Facebook ve benzeri şirketlerin milyarlarca dolar yatırım yaptığı; AR, VR, Artificial Intelligence, Robotics, Autonomous Tech, Blockchain gibi teknolojiler ne işe yarıyor?
En önemlisi bu teknolojiler nasıl kullanılıyor?
Günlük hayatta karşımıza nasıl çıkıyorlar? Bizler bu teknolojileri kolaylaştırıcı olarak kullanabilir miyiz?
Bu soruların yanıtlarını bulacağımız, Arda Yiğithan Orhan'ın interaktif sunumu için siz de Zirve'deki yerinizi hemen alın.