Belkıs Kazmirci


Belkıs Kazmirci - Kurucu, Kazmirci Dan.


Belkıs Kazmirci, Finans, Teknoloji ve FMCG başta olmak üzere birçok farklı sektörde deneyimli bir yönetici koçu, eğitmen ve danışmandır. Üst düzey yöneticiler ve ekiplerine lider gelişimi konularında destek vermektedir. Aynı zamanda Gestalt Coaching Programı’nda eğitimci kadrosundadır. Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra, 20 yıl boyunca Finans sektöründe çokuluslu şirketlerde görev aldı ve yöneticilik yaptı. 2006 yılında kariyerini profesyonel koçluk yönüne doğru çevirdi. Gestalt Institute of Cleveland, International Gestalt Coaching Program, CTI, Co-Active Coaching Programlarının yanı sıra, ABD, İngiltere ve Türkiye’de çok sayıda koçluk ve psikoloji eğitimine katıldı. 2012-2014’te Middlesex Üniversitesi Koçluk, Danışmanlık ve Organizasyonlarda Liderlik Master programını tamamladı. Belkıs Kazmirci, International Coaching Federation ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından verilen MCC (Master Certified Coach) ünvanına sahiptir..

Rezilyans: Esnek, Güçlü, Sakin, Çevik
Ekonomi, siyaset ve teknoloji alanlarında, tarihin hiçbir döneminde olmadığı kadar hızlı bir değişim yaşıyoruz. Bu değişim yaşamı her gün biraz daha belirsiz ve kaotik hale getiriyor. Teknoloji hayatımızı kolaylaştırırken, aynı zamanda zihnimizi, dikkatimizi ve davranışlarımızı değiştiriyor.
İş yaşamında bir yandan beklentiler artarken, diğer yandan ekipler küçülüyor, kaynaklar azalıyor ve iş yapış şekillerimiz sürekli değişiyor. Hedef ve zaman baskısı stresi kaçınılmaz kılıyor. Kurumlar ise her seviye çalışanından daha verimli, enerjik ve odaklı olmasını bekliyor.
Nasıl oluyor da bazı kişi ve kurumlar, bu zorluklar karşısında ayakta kalabiliyor ve yollarına devam ediyorlar ? Peki biz bu koşullarda nasıl başarılı ve mutlu olacağız?
Rezilyans becerilerimizi geliştirerek.
Bu oturumda, rezilyans becerilerinizi geliştirme konusunda bilgi edinecek ve farkındalık kazanacaksınız.