Ertuğrul Belen


Ertuğrul Belen


Ertuğrul Belen, sonuç odaklı işbirliklerini geliştirmek ve güven odaklı network stratejilerini tasarlama vizyonuyla Business Networking Akademi'yi kurmuştur. Networking'i Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma™ Sanatı olarak tanımlayan Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 kurumuna ve 80 binin üzerinde profesyonel ve girişimciye Türkiye'de bir 'ilk' olan Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını yaptırmış ve tescilli networking eğitimleri vermiştir. Networking eğitimleri, LinkedIn çalıştayları, Speed Networking™ uygulamaları ve CEO Networking Programı'nın yanı sıra araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, Çok Satanlara girmeyi başaran "Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı", "İş Dünyasında LinkedIn ile Networking" ve "Girişimciliğin Altın Kuralları" kitaplarının yazarıdır. Ertuğrul Belen, Erickson Coaching International Profesyonel Koçluk ve NLP Master çalışmalarını tamamlamıştır. Belen, Wisconsin Üniversitesi ve Galatasaray Lisesi mezunudur. Türkiye Milli Yüzme Takımı eski yüzücüsüdür.

İş Dünyasında LinkedIn ile Networking
Ertuğrul Belen bu oturumda; Çok Satanlara girmeyi başaran "Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı" ve "İş Dünyasında LinkedIn ile Networking" eserlerinden özellikle saha araştırmaları ve vakalarla, iş dünyasında çevre faktörüne yeni bir bakış açısı getirecek.
Hedeflere, ancak kurum içinde ve dışında kurulan güçlü bağlantılarla ulaşılabileceğine ve bu süreçte LinkedIn'in artan önemine, çarpıcı örneklerle değinilecek olan bu oturum için siz de Zirve'de yerinizi alın.