Dr. Kerem Dündar


Dr. Kerem Dündar


Gülhane Askeri Tıp Akademisinde tıp eğitimini tamamlayan Uz. Dr. Kerem Dündar, mezuniyetinin ardından çeşitli sağlık kurumlarında akademisyenlik, yöneticilik, eğitmenlik ve hekimlik yaptı. GATA Biyofizik bölümünde beyin araştırmaları üzerine doktorasını yaparak uzmanlığını tamamladığı dönemde, elektrofizyolojik ve streotaksik cerrahi yöntemlerle, psikiyatri, nöroloji, psikoloji, davranış bilimleri alanlarında gerek deneysel, gerek klinik araştırmalarda bulundu. Akupunktur, hipnoz gibi tamamlayıcı tıbbın pek çok branşı ile, aile terapisi, davranışsal terapi, hipnoterapi, cinsel terapi, nöroterapi-nörofeedback alanlarında da bir çok uygulama gerçekleştirdi.

Dr. Kerem halen kurucusu da olduğu Nöro Sağlık Beyin Araştırma Uygulama Merkezi sinirbilim alanında akademik faaliyetlerinin yanında, işbirliği yaptığı şirketler bünyesinde; Beynin Etkin Kullanımı, Endüstriyel Psikoloj, Psikiyatrik hastalıklardan korunma yolları, Teknoloji bağımlılığı, Hayatta başarı, Nöro Yönetim, Sinirbilim temelli eğitim, Beyin temelli iletişim, Nöro marketing konularında eğitimlerini, uygulamalarını ve bireysel nöro danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketlerde, eğitim kurumlarında, üniversitelerde sinir bilim içerikli, sahne şovları yapmaktadır

Gelecekte Beyin Eğitimi

Geçmişten bugüne eğitimde içerik ne kadar önemli?

Eğitimci ne kadar önemli?

Eğitimde doğru bilinen yanlışlar neler?

İhtiyaçlar değişiyor, duygusal zeka ve yeni yetkinlikler ortaya çıkıyor. Hem eğitimci hem de eğitimi alan tarafında değişimlerin olması gerekiyor.

Dr. Kerem Dündar'ın, tüm bu değişimler ve çarpışmalar döneminde beyin eğitiminin nereye gittiğine dair bir pencere açacağı bu konuşması için tüm eğitim profesyonellerini TEGEP 8. Eğitim ve Gelişim Zirvesi'ne bekliyoruz.