Etkinlik Alanı İletişim Bilgileri

Elite World Asia

İnönü Caddesi No:22

Küçükyalı / Maltepe / İstanbul

Tel : 0 216 458 90 00

Fax: 0 216 458 90 01

TEGEP İletişim Bilgileri

Ataşehir Residence Atatürk Mah.

Sedef Cad. B Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

Tel   : 0 216 458 90 00

GSM: 0 505 088 00 30 

Fax  : 0 216 455 40 03

Burak Erkal, küçük yaşlarda Kocaeli Bölge Tiyatrosu’nda sahneyle tanıştı. DHL Express ve sonrasında Turkcell’deki kurumsal yaşam deneyimiyle tiyatroyu birlikte sürdürürken Rus K. Stanislavski, Polonyalı J. Grotowski ve ABD’li V. Spolin’in öğretilerinin temel alındığı atölye çalışmalarına katılıp oyunculuk ve sahne çalışmalarını sürdürdü, doğaçlama tiyatro üzerine eğitimler vermeye başladı.

Sürekli gelişim ve değişime inanmanın verdiği cesaretle 2012 yılı başında kendi şirketini kurarak “Doğaçlama Kulübü” markasını yarattı. Tiyatro ve sahne hayatıyla iş dünyasının benzerliklerden yola çıkarak hazırlamış olduğu eğitim, atölye ve seminerleri bireysel ve kurumsal platformlarda insanlarla buluşturmaya, sahne, sunum ve etkinlik işlerinde butik çözümler ve yaratıcı fikirlerle şirketlere danışmanlık yapmaya, ekibiyle hazırlayıp sergilediği doğaçlama gösterilerle sahnede olmaya devam etmektedir.

Burak Erkal

Doğaçlama Kulübü Kurucusu

Sahnedeki Sensin & Akışı Hisset

Hepimiz sürekli sahnedeyiz aslında. Evet, o sahnede! Hayatın ta kendisinde! Her an her yerde ışıklar üzerimizdeyken, ne söyleyeceğimizi ne yapacağımızı merak eden insanların karşısındayız. Her sabah kalkıp sahne için hazırlanıyoruz, makyaj yapıyoruz, tıraş oluyoruz. Yerine göre en şık en uygun kıyafetlerimizi giyiyoruz, sesimizle bedenimizle, bilgi ve becerimizle o sahneye tekrar tekrar çıkıyoruz. Bunların hepsi sahnede güzel görünmek, akılda kalıcı bir etki bırakmak ve kendisi bir armağan olan hayatı en güzel şekilde yaşamak için…

O sahnedeki sensin, dilediğin gibi görünmek için ihtiyacın olan tek şey kendin olup akışta kalmak! Bunu yapabilmek için; stresini at, yaratıcılığını ortaya çıkart, kendini keşfet, pozitif davran, dikkat çekici ol, motivasyonunu yüksek tut, sosyalleş. Ve bunların hepsini yaparken bol bol eğlen!