Alev Patlak

Kıdemli Danışman ve Jung Koçu, FlowQ

1996 yılında, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Alev Patlak, aynı yıl Yapı ve Kredi Bankası MT programına kabul edilerek, profesyonel iş hayatına başlamıştır.

24 yıllık kariyeri boyunca, finans ve bankacılık, perakende, telekomünikasyon ve hızlı tüketim sektörlerinde, çok uluslu şirketlerde Organizasyonel ve Yetenek Gelişim birimlerinde Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinden sorumlu olarak görev yapmıştır.

Kariyerinin son 18 yılında, T.Halk Bankası, Starbucks Coffee Türkiye, Ericsson ve Hayat Holding şirketlerinde, orta ve üst düzey yönetici olarak değişim ve kurumsal akademi kurulum projelerinde yer alan Alev Patlak, Hayat Holding bünyesinde, grup şirketlere organizasyonel gelişim ve yetenek yönetimi alanlarında stratejik destek veren Akademi Hayat’ın kurulumunu yaptıktan sonra, kıdemli danışman olarak 2018 yılında FlowQ bünyesine katılmıştır.

2014’de CTI Co-Active okulu başlayan koçluk yolculuğunda, 2018’de Integral Coaching ve 2019’da Jungian Coaching okullarını tamamlayarak yeterlilik sertifikalarını almıştır. Halen FlowQ bünyesindeki çalışmalara ek olarak, ICF unvanlama için hazırlıklarına devam etmektedir.

 

Öğrenme Deneyimi Paneli

Bu panelde, çok farklı alan ve deneyim seviyelerinden katılımcıların, özellikle son dönemde, öğrenme ve gelişime ilişkin neler yaşadıkları, neleri fark ettikleri ve bu bilgiyi merkezi bulma noktasında nasıl kullandıkları konuşulacaktır.