Arzu Sarıkayalar Sadaghiani

Sarıkayalar Danışmanlık Kurucusu, Liderlik & Performans Gelişimi Danışmanı

1990 yılında ODTÜ Sosyoloji Bölümünden mezun olan Sarıkayalar Sadaghiani, 1991 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Turizm İşletmeciliği, 1994 yılında The Institute of Commercial Management-Londra’ da Uluslararası Pazarlama Yüksek Lisans Programlarını tamamlamıştır.

Sarıkayalar Sadaghiani 30 yılı içeren çalışma hayatında çoğu global ölçekli olan Türkiye’ nin önde gelen kurumlarında -Teknosa, Colin’s, Multinet, Avon, Coty, DHL, Oriflame, Piar Gallup - İnsan Kaynakları, Satış ve Pazarlama Fonksiyonlarında farklı kademelerde görev yapmıştır.

 

Kariyerinin son 15 yılında öğrenme sistemlerinin oluşturulması, koçluk ve mentorluk sistem ve yapılarının kurulması, organizasyonel gelişim projeleri, yetenek yönetimi, performans yönetimi, yedekleme ve kariyer planlama süreçleri ile Kurumsal Akademi kurulmasında sorumluluklar almıştır. 2017 yılında profesyonel yöneticilik kariyerini sonlandırdıktan sonra Sarıkayalar Danışmanlık’ı kurarak, kariyer hayatını liderlik ve performans gelişimi danışmanı olarak devam ettirmektedir. Sarıkayalar, 2011-Nisan 2018 yılları arasında TEGEP- Eğitim ve Gelişimi Platformu Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyeliği ve bir dönemde Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenmiştir. Evli ve bir erkek çocuk annesidir.

 

Öğrenmeyi Öğrenmek Paneli

Bu panelde, çok farklı alan ve deneyim seviyelerinden katılımcıların, özellikle son dönemde, öğrenme ve gelişime ilişkin neler yaşadıkları, neleri fark ettikleri ve bu bilgiyi merkezi bulma noktasında nasıl kullandıkları konuşulacaktır.