Beyza Gürsun Özden

Feedback & Beyond, Kurucu Ortak, Çalışan Deneyimi Danışmanı

Boğaziçi Üniversitesi’nde Psikoloji ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA bölümlerinde öğrenim gördü. Oxford University Said Business School’da Artifical Intelligence programını tamamladı.

 

İş hayatına Eczacıbaşı Holding’de başladı. Holding bünyesindeki tüm grup şirketleri için işe alım, kariyer ve yetenek yönetimi süreçlerini tasarladı, işe alımda dijitalleşme ve genç yetenek projelerini yönetti. İnsan kaynakları ve yönetim ekiplerine işe alım ve yetenek yönetimi eğitimleri verdi.

 

Ardından Vodafone Yetenek Yönetimi ekibine dahil olarak, kariyer yönetimi ve bağlılık çalışmalarını yürüttü. Genç yetenek programı, işe alım ve terfi süreçleri için değerlendirme merkezi süreçlerini tasarladı ve yönetti. Danışmanlık kariyeri boyunca pek çok psikometrik aracın geliştirme ve uyumlandırma süreçlerinde yer aldı ve yetkinlik modelleme projeleri yürüttü.

 

Bankacılık, hızlı tüketim, ilaç, otomotiv ve perakende sektörlerinin önde gelen şirketleri için projeler tasarladı ve yürüttü. Şu anda Feedback & Beyond bünyesinde holding şirketleri, hızlı tüketim, teknoloji sektörlerinde farklı şirketlerinde çalışan deneyimi ölçümü, tasarımı, gelişim ve farkındalık programları kapsamında danışmanlık vermektedir.

 

Çalışanların Sesi Hiç Bu Kadar Yüksek Çıkmamıştı: Dinle, Anla, Sonra Tasarla!

Her çalışanın bir hikayesi vardır. Öğrenme süreçleri ve gelişime dair sorularımızın cevapları da bu hikayelerde. Tek yapmamız gereken bu çalışanların sesine kulak vermek, onları anlamak, ihtiyaç ve beklentilerine uygun gelişim serüvenleri tasarlamak. Bu oturumda, Feedback & Beyond gelişim süreçlerine dair global ve Türkiye’deki çalışan deneyimi içgörülerini ve gelişim deneyimi tasarımının kilit noktalarını paylaşacaklar.