Ceyda Durgun Akdağ

Feedback & Beyond, Kurucu Ortak, Çalışan Deneyimi Danışmanı

Marmara Üniversitesi Almanca İşletme ve İstanbul Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Yüksek Lisans programlarını tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Örgütsel Davranış Anabilim Dalı’nda doktora tez çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal çalışma hayatına Eczacıbaşı Holding’de başladı. Holding bünyesindeki şirketler için genç yetenek, işveren markası, çeşitlilik yönetimi, bağlılık çalışmaları, işe alım süreç tasarımı, işe alımda dijitalleşme projelerini yönetti. Kariyer ve yetenek yönetimi tasarım süreçlerine liderlik etti. Yönettiği projeler, 4 Brandon Hall ve 3 Stevie ödülü aldı.

Danışmanlık kariyeri boyunca pek çok psikometrik aracın geliştirme ve kültürel uyumlandırma çalışmalarını yönetti. Bankacılık, hızlı tüketim, ilaç, perakende, üretim ve teknoloji sektörlerinin önde gelen şirketleri için işe alım ve değerlendirme merkezi süreçlerini tasarladı ve yürüttü.

Stevie Awards for Great Employers jürisinde yer almaktadır. Bizbizze Kadınlar İçin Fikir ve Destek Derneği’nde gönüllü eğitmen ve mentor olarak destek vermektedir.

Şu anda Feedback & Beyond bünyesinde holding şirketleri, hızlı tüketim, teknoloji sektörlerinde farklı şirketlerinde çalışan deneyimi ölçümü, tasarımı, gelişim ve farkındalık programları kapsamında danışmanlık vermektedir.

Çalışanların Sesi Hiç Bu Kadar Yüksek Çıkmamıştı: Dinle, Anla, Sonra Tasarla!

Her çalışanın bir hikayesi vardır. Öğrenme süreçleri ve gelişime dair sorularımızın cevapları da bu hikayelerde. Tek yapmamız gereken bu çalışanların sesine kulak vermek, onları anlamak, ihtiyaç ve beklentilerine uygun gelişim serüvenleri tasarlamak.

Bu oturumda, Feedback & Beyond gelişim süreçlerine dair global ve Türkiye’deki çalışan deneyimi içgörülerini ve gelişim deneyimi tasarımının kilit noktalarını paylaşacaklar.