top of page

Ece Cingöz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eczacıbaşı Holding, Yetenek Gelişim Yöneticisi

Öğrenimini İstanbul Üniversitesi iktisat Fakültesinde tamamlamıştır. Deloitte Türkiye İnsan Kaynakları ekibinde çalıştıktan sonra Turkcell Akademi’de Eğitim & Gelişim Uzman Yardımcısı, Yıldız Holding’te Eğitim & Gelişim Uzmanı, Arçelik Global’de Liderlik Gelişim Liderliği ve Liderlik Gelişim Kıdemli Lideri olarak çalışmıştır. Yaklaşık 9 yıllık bir Eğitim Gelişim Profesyoneli Kariyerinin ardından Eczacıbaşı Holding’de Yetenek Gelişim Yöneticisi olarak Eğitim ve Gelişim faaliyetlerinin tamamının tasarlanması ve yürütülmesinden sorumlu olarak çalışmaktadır.

Kâşif Liderler Yaratma

 

Geçmiş son iki yıla baktığımızda Covid-19 Pandemisi ile aslında hepimiz daha önce fark etmediğimiz bir yönümüzü keşfettik. Şirketler de kendi çeviklik seviyelerini keşfetti. En hızlı dönüşenler fırsatlarla ayrıldı bu süreçten. Peki biz eğitim & gelişim profesyonelleri neler yaptık bu esnada?

Çalışanlarımız ve şirketlerimiz bir keşif yolculuğu içerisinde dönüşürken neye dönüştü Eğitim & Gelişim profesyonellerinin işleri, nasıl çözümler ürettiler? Neler yapılabilirdi?

 

Keşfetmeyi nasıl ele almak gerekir?

 

Eczacıbaşı Holding olarak Tasarladığımız Stratejik Liderlik Programında keşif ana başlıklarımızdan biriydi, bu programı tasarlarken neleri dikkate aldık birlikte inceleyelim...

Ece Cingöz.png
bottom of page