top of page

Emre Delice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Up Group, Group Talent & Reward Director

4 kita ve 22 ulkede faaliyet gosteren Up Grup’ta Yetenek Yonetimi ve Odullendirme (Talent & Rewards) sureclerindeki sinerji ve projelerden sorumludur.  

2017 yilinda Fransa'ya gelisinden önce Up Grup'un Turkiye'deki istiraki olan Multinet|Up'ın İK Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.  

 

Siyaset Bilimi eğitiminin ardından Örgütsel Psikoloji alanında yüksek lisans yapti ve Harvard'da Örgütsel Gelişim programini tamamladi.    

 

Finans, sigorta, danışmanlık, FMCG ve perakende sektörlerinde, ulusal ve uluslararası firmalarda, özel ve kamu şirketlerinde ve son olarak calisanlarin hissedar oldugu bir kooperatifte, matris ve kültürlerarası yapılarda edindiği çeşitlendirilmiş bir deneyim sahibi oldu.   

 

İnsan kaynakları departmanlarının is hedefleri dogrultusunda yapılandırılması ve dönüştürülmesine yönelik stratejik ve operasyonel rollerde çalışti, aynı zamanda dayanışma ve iş yaşamı kalitesi, değerlerin birleştirilmesi ve dahil edilmesi, kurumsal akademi ve işveren markası ile ilgili projeler geliştirdi.   

 

Emre aynı zamanda sertifikalı bir koçtur ve mindfulness ile ilgilenmektedir. Daha kişisel bir düzeyde, güzel sanatları ve doğayı seviyor, çevreyle ilgileniyor ve öğrencilere ve kadınlara kariyerlerinde destek veren sosyal hizmetlerde yer alıyor.   

Öğrenme ve Gelişimde Farklı Bir Gündem Var Mı?

Avrupa ve Türkiye’deki öğrenme, gelişim uygulamalarının değerlendirileceği bu sohbet seansında aşağıdaki başlıklar ele alınacak;

  • Genel dünya trendleri ve Avrupa’daki yansımaları

  • Kurumsal akademilerde uygulanan yaklaşımlar

  • Eknonomik, sosyal, teknolojik ve çevresel değişimlerin eğitim uygulamalarına etkileri

  • Farklı neler yapılıyor?

emre delice .jpg
bottom of page