top of page

Eray Özdemir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eti Gıda - Kıdemli Eğitim Yöneticisi 

Anadolu Üniversitesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi bölümü mezunu olan Eray Özdemir, üniversite yıllarında satış ve dergi editörlüğü deneyimlerinden sonra kendi firmasını kurarak girişimcilik tecrübesi kazandı. Aynı dönemde gönüllü verdiği eğitimler sayesinde eğitim ve gelişim sürecine ilgi duyarak kendini bu alanda geliştirdi. Profesyonel yaşamına mağazacılık sektöründe Eğitim Uzmanı olarak başladıktan sonra otomotiv sektöründe uzmanlaşmaya devam etti. 2016 yılından bu yana Eti Gıda’da görev almaktadır. Eti Akademi’nin kuruluşunda aktif rol alan Eray Özdemir, Eti Gıda’da Kıdemli Eğitim Yöneticisi olarak çalışmaktadır.

 

 

Risk Çemberinin Ortasında Mavi Yaka Gelişiminin Sürekliliği

 

Bir yanda teknoloji kullanımı Candy Crash oyunu ile sınırlı kalan bir hedef kitle; diğer yanda bir anda içine düşülen salgının getirdiği belirsizliğin ve risklerin yarattığı engeller. Fiziki engelleri aşmanın bir yolu bulunur, peki zihinsel bariyerler?

Bu konuşmada; pandemi döneminde eğitimlerin sürekliliğini dijital çözümlerle sağlamaya çalışırken karşılaştığımız engelleri; bu duvarları nasıl aştığımızı ve Eti mavi yaka eğitim süreçlerinde oluşturduğumuz yeni düzeni konuşacağız.

Eray Özdemir Foto.jpg
bottom of page