Erhan Feridun

K2C Danışmanlık Kurucusu ve Danışmanı

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünü tamamladıktan sonra Arthur Andersen’da danışman olarak çalışmaya başladı. 2005 yılında MCT’ye katıldı ve 2015’e kadar burada çalıştı.

Sonrasında pozitif psikolojinin mucidi ve Akış Teorisi’nin mimarı ünlü Profesör Csikszentmihalyi’nin Liderlik Gelişim Organizasyonu ile ortaklık kurdu. Pekiştirme uygulaması olan ‘Sell-r app’i yarattı ve Crossknowledge Dijital Öğrenme şirketi ile stratejik ortaklık kurdu. 2016 yılında Güneş Ufuk’la birlikte Türkiye’nin ilk ve tek “Blended Öğrenme” şirketi olan K2C’yi yarattılar.

Erhan Feridun yönetici geliştirme programları, iş modelleri tasarımı ve denetimi alanlarındaki deneyimlerinin yanında, uzaktan öğrenme yöntemleri ve dijital öğrenme araçları konularında da uzmandır.

K2C Danışmanlık bir Wiley Group şirketi olan Crossknowledge’ın Türkiye’deki ve bölgedeki akredite stratejik ortağıdır.

K2C bugün sadece Türkiye’de değil Orta Doğu, Doğu Avrupa ve Turki Cumhuriyetler’de de başarılı projelerini sürdürmektedir..

 

Yok Böyle Bir Uzaktan Öğrenme

Uzaktan öğrenmede Teknoloji, İçerik ve Danışmanlık dengesi. Uzaktan öğrenme ile ilgili tüm önyargıları tartışıp arkanızda bırakacağınız bir oturum.

Uzaktan öğrenme artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Öyleyse cesaretle bu soruları sormamızın zamanı değil mi?

Uzaktan öğrenme projelerinde basit ip uçlarıyla kaçınılabilecek tuzaklar nelerdir?

Uzaktan öğrenmenin teknolojiden ibaret algısını kırmak için neler yapılabilir?

Uzaktan öğrenme aynı zamanda yalnızlık ve sosyalleşememek mi demektir?

Uzaktan öğrenmeyi katılımcılarımıza sevdirmek için neler yapabiliriz?

 

Bu oturumun sonunda uzaktan öğrenme kavramına bakışınız değişecek ve katılımcı bağlılığı yüksek, sonuçları etkili ve sürdürülebilir uzaktan öğrenme işleri yapabileceksiniz.

TEGEP İletişim Bilgileri

Ataşehir Residence Atatürk Mah.

Sedef Cad. B Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

GSM: 0 505 088 00 30 

E-posta: bilgi@tegep.org