top of page

Erkan Dündar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Danışman, TEGEP Ödül Komitesi Üyesi

1973 İzmir doğumludur. ODTÜ Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu..1996 yılında başladığı iş hayatında sırasıyla Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası eğitim merkezlerinde görev almıştır. Daha sonra Yıldız Holding eğitim müdürlüğü ve Satış Yetkinlikleri Geliştirme Direktörlüğü rollerinde bulunmuştur.2016’dan bu yana TBS Danışmanlık firmasında danışmanlık yapmaktadır. Uzmanlıkları, eğitim yönetimi, Kurumsal akademiler, iç eğitmenlik sistemleri, öğrenme gelişim programlarının tasarımı ve davranışsal dönüşüm projeleridir.. TEGEP Ödül komitesinde yer almaktadır.

2021 TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri "İç Eğitmenlik Kategorisi"

İç Eğitmen Yetiştirme Programı sadece bir gelişim programı değil aynı zamanda Akademimizin kurulduğu 2013 yılından bu yana uçtan uca yönettiğimiz, bir prosedüre dönüştürdüğümüz, standartları, ölçüm araçları, eğitmen hakedişleri, tanıma&takdir uygulamaları, gelişim programları gibi pek çok adımı içeren bir süreçtir.

Bu program ile; kurumumuzun iç eğitmenleri ve Kurumsal Akademi eğitmen kadrosunun yetişkin öğrenmesinin temellerini öğretmek, öğretim tasarımı ve eğitim uygulaması alanında derinlemesine uzmanlaşmalarını sağlamak, platform / dijital kanal kullanımı becerilerini güçlendirmek, içerik tasarımı ve sunum araçlarını etkili şekilde kullanarak uzmanı olduğu alanda eğitim vermelerini sağlamak amaçlanmıştır.

Bu program 2020 yılında yenilenerek flipped learning metodu ile tasarlandı. “Eğiticinin Eğitimi, Sunum Becerileri, Eğitmenler İçin Hikayeleştirme ve Uzaktan Öğretmede Ustalık Sanatı” modüllerinden oluşmaktadır.

Kurumumuzda yetiştirdiğimiz 361 sertifikalı iç eğitmenimiz var. Kendi alanlarında uzman olan ve deneyimlerini paylaşan bu kadro sayesinde çalışanlarımızın gelişimini desteklediğimiz bir süreç işletiyoruz. Öğrenen organizasyon olma kültürünün yaygınlaşmasına katkı sağlayan bir iç eğitmen kadrosu ile çalışmak Kurumsal Akademi’nin gücüne güç katıyor.

erkanfoto.jpg
bottom of page