top of page

Fatih İslamoğlu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aydem Enerji İnsan Kaynakları Grup Direktörü

1977 İstanbul doğumlu. İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi mezunu. Evli, 2 çocuk babasıdır.

20 Yıllık iş hayatı tecrübesi olan Fatih İslamoğlu, Yıldız Holding ve Pladis Global’de üst düzey İnsan Kaynakları yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. 2020 yılından bu yana da Aydem Enerji İnsan Kaynakları Grup Direktörü görevini yürütmektedir.

Aydem Eşit Hayat

 

“Aydem Eşit Hayat” sadece Aydem Enerji çalışanlarını değil, toplumun genelini kapsayan önemli içeriğe sahip, kadının ve erkeğin iş ve sosyal yaşamındaki cinsiyete dayalı engellerini ortadan kaldırmak, cinsiyet eşitsizliğinin önüne geçmeye yönelik kalıcı ve sürdürülebilir bakış açıları, tutum ve davranışlar kazandırmak üzerine kurgulanan bir inisiyatiftir.

Program kapsamında, Farkındalık Çalışmaları & Webinarlar, Öğrenme ve Gelişim faaliyetleri, Politika & Süreçler, Fiziki Alanların Dönüşümü, Aile İçi Şiddetle Mücadele, Uluslar arası akreditasyon gibi başlıklarda çalışmalar yapılmıştı.Bu bir projenin ötesinde bir şirket kültürü yaratma, farkındalık oluşturma felesefesi ile yola çıkmıştır. Sunumda bu felsefenin aşamaları ve aksiyonları anlatılacaktır.

Fatih_İslamoğlu.jpg
bottom of page