top of page

Gamze Ağca Dönmez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DeFacto, Kültür Dönüşümü CEO Danışmanı

ODTÜ-BÖTE mezunu Gamze Ağca Dönmez, iş hayatına 2000 yılında Yapı Kredi Bankası’nda Eğitim Uzmanı olarak başladı. Kariyerine Enocta’da Proje Yöneticisi olarak devam eden Dönmez, pek çok firmanın uzaktan eğitim projelerine danışmanlık yaptı.


Finansbank İnsan Kaynakları Sistem Geliştirme bölümünde proje yöneticiliği rolüne devam etti.  Turkcell Global Bilgi’de Eğitim ve Gelişim Yöneticiliği yapan Gamze Dönmez bu süre içinde Liderlik ve Yetenek Geliştirme’den sorumlu Birim Müdürü olarak çalıştı.

 

Vodafone Red Academy’de Yeni Öğrenme Teknolojileri Müdürü olarak görev yapan Dönmez, 2014 yılında Allianz Türkiye Akademi ve İK İş Ortaklığı’nı kurma sorumluluğu üstlenerek 5,5 yıl yürüttüğü Grup Başkanı rolünden sonra, Kasım 2019 itibariyle Digital Business Agile Coach’u rolünü üstlendi.

 

Hali hazırda, DeFacto’da Kültür Dönüşümünden sorumlu CEO Danışmanı olarak çalışan Dönmez, TEGEP Gönüllüsü, Business and Professinals Women derneği YK üyesidir.

 

Profesyonel olarak bireysel ve takım koçluğu yapmakta olup, Profesyonel Scrum Master’dır. Uzmanlık alanları arasında; Organizasyonel Dönüşüm&Gelişim, Çevik Dönüşüm, Liderlik, Koçluk&Mentorluk, Performans&Yetenek Yönetimi ve değerlendirme merkezi uygulamaları bulunmaktadır.

Büyük Dönüşümlerde Nasıl Bir Rolümüz Var?

 

Organizasyonların değişimi ve dönüşümünde İnsan Kaynakları ve Eğitim Profesyonellerinden beklentiler nedir?

 

Eğitim profesyonellerinden bu gibi süreçlerde tutumu nasıl olmalıdır?

 

Bizler organizasyonların birkaç adım önünde nasıl oluruz? sorularına yanıt arayacağız.

Gamze Ağca Dönmez .jpeg
bottom of page