top of page

Halit Güven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğitimci / Danışman

2004 yılında Dışbank’a Mali Kontrol MT’si olarak başlayan Halit Güven burada yurtdışında bulunan şubelerin bilançolarının Türkiye’ye entegrasyonu ile bankanın raporlama sisteminin geliştirilmesi için oluşturulan proje gurubunda da görev almıştır.

2006 yılında Fortisbank Ticari ve Özel Bankacılık Performans Yönetimi ekibine dahil olarak Business Planların oluşturulması, raporlarının analizleri ve otomasyonu, satış ve pazarlama ekipleri ile koordinasyon, satış ve kampanya stratejilerinin oluşturulması süreçlerinde görevler almıştır.

2008 yılında ise TEB Özel Bankacılıkta Stratejik Planlama ve Proje Yönetimi Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. Strateji oluşturma, dijital transformasyon çalışmaları, BNP Paribas’ın müşteri kârlılık projesinin entegrasyonu konularında proje liderliği yapmıştır.

2019 yılı sonunda Nar Eğitim ve Danışmanlık bünyesine katılarak çalışmalarına burada devam etmekte olup aynı zamanda Türkiye Bankalar Birliği'nin eğitmenleri arasında da yer almaktadır.

Veri Odaklı Karar Liderlik,Finansal Liderlik, Blokzincir-Kripto Paralar-NFT-Metaverse ile Finans ve Fintech Dünyası gibi finans ve teknolojik dönüşüm eğitimleri vermektedir. Bunların yanında kişisel finans yönetimlerimiz için Kendi Finansçın Ol ve Herkes için Finans da verdiği eğitimler arasındadır.

İngilizce bilen Halit Güven amatör basketbolcu olmasının yanında çeşitli organizasyonlarda gönüllü olarak da çalışmaktadır.

Keşif, Ama Nasıl?

 

Kendini ortaya çıkarmadan başkaca şeyleri ortaya çıkarmak mümkün mü?

İç dünyanın örtüsünü açmak günümüzün başarı standartlarında kişiye yetmeli mi?

Keşfetmek ve keşfettirmek aynı şey mi?

Kendimde “Hemen şimdi” neyi keşfedebilirim?

Günümüz kaşifleri daha çok bilenler mi, yoksa daha çok hissedenler mi?

Halit.jpg
bottom of page