Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Öğrenmenin Yeni Araçları: Podcastler

 

Podcast tadında bir söyleşi sizleri bekliyor.

“Öğrenmenin Yeni Araçları: Podcastler” panelimizde podcaster olan üç insan kaynakları ve eğitim gelişim uzmanı, podcastlerin öğrenme üzerindeki etkisini, sesin bizleri yakınlaştıran gücünü ve eğitim ve gelişim süreçlerinde bu yeni aracın nasıl kullanılacağını konuşacak.

Podcastler, hem dinleyici hem de podcaster açısından bilgiyi “#yakın” yapar.

Ekran yorgunluğundan her çalışanın ve bizlerin muzdarip olduğu bu dönemde, ekrandan bağımsız, uzanırken, dinlenirken, deniz kenarında, yoğun trafikte, metroda veya yemek yaparken öğrenebileceğimiz ve keyifli vakit geçirirken bizleri düşünceler arasında dolaştıracak bir mecra podcastler.

Podcastler uzman ile konunun meraklılarını “#yakın” yapan bir yayın türü…

Ses ve sesli mecraların, podcaster ve dinleyen arasındaki duygdaşlığı sağlaması, empatiyi kurmayı kolaylaştırması ve ekrandan uzak bir deneyim sağlaması podcaster ve dinleyici arasında oluşan bağ ile beraber, öğrenme alanında büyük bir etkiye ve öneme sahip.

Bu panel ile sizleri, podcastleri kurumunuz ve kendiniz için nasıl öğrenme süreçlerinize katabileceğinize dair podcast tadında bir sohbete çağırıyoruz.

 

Evrim Funda İnkaya Horoz

Bilin Akademi Kurucusu

 

Bilin Yazılım İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürdüğü görevinden hayalini kurduğu Bilin Akademi’yi kurmak üzere ayrıldı. Bir eğitim ve danışmanlık firmasında Genel Müdür olarak görev aldı. Aynı kurumda danışmanlık ve eğitmenlik görevlerini de sürdürdükten sonra, Bilin Yazılım AŞ. bünyesine, Eğitim Sistemleri Direktörü olarak geri döndü ve hazırlıklarını yaptığı Bilin Akademi’yi kurdu. 

İnsan kaynakları teorileri, sistemleri, süreçleri ve tüm bu süreçlerin; HUMANİST© insan kaynakları yönetim

sistemine uyarlanması ve dijitalleştirilmesi konularında eğitimler veren E. Funda İnkaya Horoz, aynı zamanda; çalışan davranışları, takım dinamikleri ve liderlik konularında, profesyonel ve takım koçluğu araçları ile kendi tasarladığı içerikleri entegre ederek, çalışan gelişimi üzerine eğitimler vermekte, atölye çalışmaları ve profesyonel koçluk da yapmaktadır. 

İnsan Kaynakları Baş Ucu Serisi’nin ilk kitabı olan; «Meraklısına Organizasyon Yönetimi» kitabı yazarlarından olan E. Funda İnkaya Horoz; 30 yıla yakın iş hayatı ve uzmanlık alanlarına yönelik deneyimini, Meraklısına İnsan Kaynaklarıadlı podcast yayınları ile de Spotify’da dinleyenleri ile paylaşmaktadır.

Artboard 5 copy 9.png