Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Artboard 5 copy 7.png

Gelen Çağın İş Yaşam ve Modellerini Etkileyecek Dinamikler

İş hayatı son kırk yılda ne yönde ve nasıl değişti? Değişimi üreten dip dalgaları neler? Bu değişimler iş hayatımızı, yönetim sistematiğini nasıl etkiliyor? Önümüzdeki 10 yılda hangi dinamikler bu değişimi nereye taşıyacak? Önümüzdeki on yılın muhtemel senaryoları, bu senaryoları etkileyecek muhtemel riskler neler? 

Gündelik hayatın ritminde ve kimyasında neler değişti? Bu değişim zihin haritalarımızda ve paradigmalarda nelerin değişmesini tetikledi? Ritm ve zihin haritalarındaki değişimin iş hayatına etkileri neler? 

Günümüzde birey artık yalnızca çalışan, tüketici, müşteri, okur, izleyici midir? SosyoEkonomik Statü tanımları müşteri segmentasyonuna yetiyor mu? Hayat tarzları, kültürel kimlikler, aidiyetler tüketici olarak veya çalışan olarak bireyi nasıl ve ne yönde etkiliyor.

Bekir Ağırdır 

KONDA ARAŞTIRMA AŞ, GENEL MÜDÜR

 

1956 yılında Çal/Denizli’de doğdu. 1979 yılında ODTÜ/İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1979- 2003 yılları arasında çeşitli sanayi şirketlerinde yöneticilik yaptı. 2003–2005 yıllarında TARİH VAKFI’nda önce Koordinatör, sonra Genel Müdür olarak çalıştı. 2005 Yılından bu tarafa da KONDA Araştırma ve Danışmanlık Ltd. Şti. Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürüyor.