Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Artboard 1 copy 2.png

Ümmühan Pandır 

KFC Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü

 

- İÜ İşletme Fakültesi’nden mezun olur olmaz İnsan Kaynakları Sertifika Programı’na katıldı.

2000-2007 yılları arasında Doğuş Grubu bünyesinde sırasıyla Macrocenter, Doğuş İnsan Gücü Yönetimi ve T. Garanti Bankası kurumlarında çalıştı. Ardından Sütaş A.Ş. Eğitim Yöneticisi olarak şirketin yeniden yapılanma süreçlerinde rol aldı. 2007 yılında bankacılık sektörüne geri dönerek, Finansbank’ta yönetici ve yetkinlik geliştirme programlarından sorumlu yönetici olarak, birçok yeni eğitim & gelişim programının tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdi. Bankanın vizyon ve değerlerini yenilediği, üst düzey yönetim ekibi tarafından yönetilen Gelişim Projesi’nde aktif rol aldı ve eğitim süreçlerini yönetti. 2011- 2021 yılları arasında Domino’s Pizza Türkiye’de Eğitim ve Gelişim Müdürü olarak görev alırken; kariyer eğitimlerine yönelik entegre eğitim çözümleri ile, şirketin hızlı büyümesine pozitif etki sağlamak adına yol aldı ve projeleri ile kurumuna ilk eğitim ödüllerini kazandırdı. 

TEGEP gönüllüsü olarak, ASTD yayını (Handbook) Eğitimci El Kitabını’n Türkçe’ye çevrilerek yayımlanmasında editör olarak yer aldı. 

Mart 2021 itibari ile katıldığı KFC Türkiye’de; tüm İK fonksiyonlarına liderlik ederek büyüme hedeflerini destekleyici sistem ve yapıları kurmak üzere İK Direktörü olarak rol alıyor.