Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Panel : Potansiyeli Gerçekleştirmek: Koçluk

Panelimizde, ICF Türkiye Başkanı Nuray Akmeriç, AC Türkiye Başkanı Dr. Umut Ahmet Tarakcı ve   EMCC Türkiye Başkanı Demet Uyar misafirimiz olacak. 

Panelistlerimiz ile İNSANA YAKIN olmayı sağlayan Koçluğun, eğitim ve gelişim profesyonellerine katkısını konuşacağız. Koçluk, Danışan ile YAKIN bir ilişki içeriyor. Bu yakınlığı kurarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacağız. Koçluğun kurumlara katkısını somut verilerle paylaşacağız.

Kurum içi Koçluk ve Mentorluk sistemlerinin kurgusunda dikkat edilmesi gerekenler üzerine konuşacağız. “ICF Profesyonel Koçluk Algı Araştırması 2021” sonuçları ile ilgili vurucu analizler yapacağız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuray Akmeriç 

 ICF Türkiye Başkanı

 

Nuray Akmeriç profesyonel iş deneyimini, büyük çoğunluğu yönetim pozisyonlarında olmak üzere, Bilgi Teknolojisi sektöründe kazanmıştır. 2000-2009 yılları arasında SAS Institute Türkiye Ülke Müdürü olarak görev yapan Akmeriç, daha önce Software AG Türkiye'de ve Sabancı Holding-IBM ortaklığı l-BİMSA'da yönetim kademelerinde görev yapmıştır. 2010 yılında, Bilgi Teknolojisi sektöründe çoğunluğu çok uluslu şirketlerde edindiği 28 yıllık iş deneyimine dayanarak Akmeriç Koçluk Danışmanlık Eğitim Hizmetleri’ni kurmuştur.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olan Akmeriç, yüksek lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Ekonomi Hukuku dalında, ikinci lisans eğitimini  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden Felsefe dalında almıştır. 

Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF’in “Professional Certified Coach-PCC” unvanına sahip olan Akmeriç Şubat/2020’den bu yana ICF Türkiye Başkanlığı’nı yürütmektedir. Aynı zamanda ICF Vakfı’nın Fahri Elçisidir.

Akmeriç, 2005 yılında Dünya Gazetesi tarafından verilen "Sektörlerin En Başarılı Kadınları" ödülünü kazanmıştır. “Kariyer ve Kişisel Gelişim” üzerine yazdığı “Kariyerimde İkinci Bahar” -- ISBN 978-605-5236-16-8 -- adlı kitabı Ekim/2013’te yayınlanmıştır.

Artboard 1 copy 18.png