Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Vestel Servis Akademi Uzmanlık Eğitimleri

 

Servis Akademi’de vizyonumuz, paydaşlarının sürekli gelişimini amaçlayan eğitimlerle sektöründe lider bir akademi olmaktır.  10 yaşındaki akademimizde, Teknisyen ve Müşteri Temsilcisi Uzmanlık Eğitim programlarımız, vizyonumuz için lokomotif etkisi yaratmaktadır. 2013 yılında başlayan eğitim programlarımızdan bugüne kadar 3.500 kişiden fazla katılımcı başarı ile mezun oldu.

Değişik kanallardan elde ettiğimiz geri bildirimler, eğitim tasarımı ile ilgili edindiğimiz bilgiler ve tecrübe ile program içerik ve uygulama yöntemlerimizi sürekli iyileştirdik. Bu sayede yetkili servislerimizin benimsediği ve katılmak için istekli oldukları bir program haline getirdik. 

Eğitimde dijitalleşme programımız kapsamında geliştirilen mikro öğrenme içerikleri, öğretim yönetim sistemi, mobil öğrenme platformu ve sanal sınıf projeleri ile uzmanlık eğitim programımızı sürekli destekledik. 

Pandemi döneminde uzmanlık eğitimlerinin uzaktan verme ihtiyacıyla birlikte; oluşan teknolojik yetkinlerimizi kullanarak uzmanlık eğitimlerimizde karma eğitim modeline döndük. Uzaktan verdiğimiz uygulamalı eğitimlerde ise sahadaki deneyimli çalışanlara kolaylaştırıcı rolü tanımlayarak yenilikçi bir yaklaşımla başarılı sonuçlar elde ettik. Bu sayede sertifikalı eğitimlerimize ara vermeden devam etme imkânı yaratmış olduk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlmer Uymaz

Eğitim Planlama Uzmanı

 

Orta ve lise eğitimini sırasıyla Adapazarı Atatürk Ortaokulu ve İzmir Karşıyaka Lisesinde tamamladı. Üniversite eğitimini, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünde okudu ve, 2003 yılında bölüm 3.sü olarak bitirdi. 2003 yılında Vestel Elektronik fabrikasında muhasebe bölümünde işe başladı. 2010 yılına kadar Vestel’in Ar-ge ve İnsan Kaynakları departmanlarında çalıştı. 2010 yılından bu yana Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü, İş Mükemmelliği ve Eğitim Müdürlüğü, Servis Akademi ekibinde eğitim planlama uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir.

.

Artboard 5 copy 11.png