Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Bir STK'nın Çevik Dönüşüm Yolculuğu ve Gelişimde Çeviklik

 

 Bir STK olarak çevik dönüşümü uygulayan ilk Dernek olan TEGEP'in bu yolculuğunu; ilk adımlarını, nelerle karşılaştıklarını, neler öğrendiklerini; kurumlara çevik dönüşüm için önerilerini dinlemek için bu oturumu kaçırmayın ve

siz de Zirve'de yerinizi alın.

 

 

 

Gezin Cankat Acarbay

İK Gelişim Danışmanı, Takım Koçu

TEGEP Çevik Ofis Üyesi

 

 

1999 yılında kariyerine başlayan Gezin, 21 yıl telekomünikasyon sektöründe,  önce Turkcell’de daha sonra Vodafone’da İnsan Kaynakları Fonksiyonunda yönetsel roller üstlenmiştir. 

 

Çalıştığı dönem  dönem boyunca işe alım,  Teknoloji İK iş ortaklığı,  süreç tasarımı, kurumsal akademi kurma ve geliştirme, kurum ve liderlik kültürü  oluşturma konularında uzmanlaşmıştır. Stratejik İnsan Kaynakları yönetiminin odak alanları olan değişim yönetimi, kurum kültürü ve çalışan bağlılığı oluşturma gibi temel süreçlerde görev almıştır.

 

TEGEP Eğitim ve Gelişim Platformu Derneğinin kurucu üyelerinden olan Gezin, TEGEP’in çevik dönüşümünde Scrum Master ve Agile Coach olarak görev almaktadır.

 

İK Gelişim Danışamanı  ve Takım Koçu olarak çalışan Gezin, farklı sektördeki şirketlere uçtan uca  İnsan Kaynakları uygulamaları danışmanlığı, geleneksel ve Agile takımlara Takım Koçluğu gercekleştirme ve  Startup ekosisteminde mentor ve danışman olarak görev yapmaktadır.

 

Mevcut iş yapış şekillerini sorgulayan ve insanların kendilerini gerçekleştirebilecekleri bir iş yaşamı için radikal çözümler öneren Restartlab düşünce platformunda da gönüllü olarak aktif bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. 

Artboard 1 copy 21.png