Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Pandemide Dijital Dönüşüm ve Gelişim

Dijital dönüşüm, geleneksel iş süreçlerinin yerini almak için teknolojinin kullanılmasıyla karakterize ediliyor. Pandemi ile birlikte birçok kuruluş için dijital iş akışlarına geçiş, işleri organize etmenin yeni yollarını ve yeni değer tekliflerini beraberinde getirdi. Dijital dönüşümün etkisi dijital eğitim- gelişim yaklaşımlarını ve gelişim çözümlerini de derinden etkiledi.

Eğitim ve gelişim için dijital çözümlere yönelmek, öğrenme içeriğini daha erişilebilir kılarken, öğrenenler açısından yepyeni olanaklar sundu.

Upskilling ve reskilling kavramlarının parladığı bu dönemde daha sosyal, çevik ve etkileşimi yüksek gelişim çözümlerini, teknolojileri ve dijital çözümlerin tam potansiyellerine ulaşmaları için bütünsellik ve kültür bağlamını konuşmak üzere “Pandemide Dijital Dönüşüm ve Gelişim” panelinde buluşalım.

 

 

Didem İgüs Altınbilek

Softtech Akademi Müdürü

 

Softtech’te Akademi Müdürü olarak çalışan Didem İgüs Altınbilek, kurumsal eğitim ve gelişim alanında 15 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra kariyerine Akbank’ta Management Trainee (MT) olarak başlayan Altınbilek, 6 aylık MT eğitiminin ardından Özel Bankacılık’ta 8 ay tecrübe edindikten sonra kendi isteğiyle Akbank Akademi’de görev almaya başladı.  Deneyimi boyunca eğitim ve gelişim süreçlerinin tüm aşamalarında bulunmuş olup kurumsal akademi tasarımında, değerlendirme merkezi uygulamalarında, yetenek yönetimi ve kültürel dönüşüm projelerinde yer aldı.  Kendisi Profesyonel Koçluk, Mindfulness Eğitmenliği ve İşveren Markası sertifikalarına sahiptir. Bulunduğu şirkette akademi yöneticiliğinin yanı sıra koçluk yapmakta ve genç istihdamına yönelik çalışmalar yürütmektedir. En büyük tutkusu yeni şeyler öğrenmek ve bunları hayata geçirmek olan Altınbilek, wellbeing uzmanlığı konusundaki eğitim programına devam etmektedir.

Artboard 1 copy 39.png