Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Pandemide Dijital Dönüşüm ve Gelişim

Dijital dönüşüm, geleneksel iş süreçlerinin yerini almak için teknolojinin kullanılmasıyla karakterize ediliyor. Pandemi ile birlikte birçok kuruluş için dijital iş akışlarına geçiş, işleri organize etmenin yeni yollarını ve yeni değer tekliflerini beraberinde getirdi. Dijital dönüşümün etkisi dijital eğitim- gelişim yaklaşımlarını ve gelişim çözümlerini de derinden etkiledi.

Eğitim ve gelişim için dijital çözümlere yönelmek, öğrenme içeriğini daha erişilebilir kılarken, öğrenenler açısından yepyeni olanaklar sundu.

Upskilling ve reskilling kavramlarının parladığı bu dönemde daha sosyal, çevik ve etkileşimi yüksek gelişim çözümlerini, teknolojileri ve dijital çözümlerin tam potansiyellerine ulaşmaları için bütünsellik ve kültür bağlamını konuşmak üzere “Pandemide Dijital Dönüşüm ve Gelişim” panelinde buluşalım.

 

 

Hafize Çalış 

Eğitim&Gelişim ve Çevik Ofis Müdürü

 

Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olan olan Hafize, İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 

18 yıllık kariyerinde liderlik pozisyonları beraberinde eğitim ve gelişim süreçleri, teknoloji, kültür ve çalışan deneyimi projeleri ve içerik tasarımına yönelik farklı rollerde çalışmaktadır.

GCDF (Global Career Development Facilitator) uluslararası kariyer danışmanı, bireysel ve Takım koçu olarak; Yetenek, Liderlik geliştirme kapsamında danışmanlık, koçluk ve mentorluk çalışmaları yürütmekte, Çevik Koç şapkası ile Turkcell Global Bilgi’de Eğitim-Gelişim çalışmalarına paralel Çevik Ofisi yönetmektedir. Evli ve 2 kızı vardır.

Artboard 1 copy 29.png