Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Panel : Potansiyeli Gerçekleştirmek: Koçluk

Panelimizde, ICF Türkiye Başkanı Nuray Akmeriç, AC Türkiye Başkanı Dr. Umut Ahmet Tarakcı ve   EMCC Türkiye Başkanı Demet Uyar misafirimiz olacak. 

Panelistlerimiz ile İNSANA YAKIN olmayı sağlayan Koçluğun, eğitim ve gelişim profesyonellerine katkısını konuşacağız. Koçluk, Danışan ile YAKIN bir ilişki içeriyor. Bu yakınlığı kurarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayacağız. Koçluğun kurumlara katkısını somut verilerle paylaşacağız.

Kurum içi Koçluk ve Mentorluk sistemlerinin kurgusunda dikkat edilmesi gerekenler üzerine konuşacağız. “ICF Profesyonel Koçluk Algı Araştırması 2021” sonuçları ile ilgili vurucu analizler yapacağız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceren Çiçek 

Kurucu I Eğitmen I Yönetici Koçu

KURŞUN KALEM EĞİTİM, KOÇLUK ve DANIŞMANLIK

 

24 yıldır yetişkin eğitimi veren Ceren Çiçek; Eğitmen, Konuşmacı, Yönetici Koçu ve Yönetim Danışmanı olarak çalışmaktadır. İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası Yöneticilik Yüksek Lisansını tamamlamıştır.  

Borusan Otomotiv (BMW) ve  Doğuşmotor (Audi & Porsche)’de Eğitim Uzmanlığı yaptıktan sonra Doğuş Otomotiv (VW Ticari Araç)’de Eğitim Şefi olarak çalışmıştır. Turkcell’de, Bireysel Satış Eğitim Müdürü olarak görev almıştır.  2010 yılında Kurşun Kalem Eğitim, Koçluk ve Danışmanlık’ı kurmuştur. 

Doğuş Otomotiv’de; VW, VW Ticari Araç, Scania, Skoda, Arçelik A.Ş.’de; Arçelik, Beko, Grundig, Altus, Renault Mais’te; Renault, Dacia, Tofaş’ta; FIAT, Arkas Holding, Kaleseramik, Honda gibi Dünya’nın önde gelen markaları ile çalışmıştır. 

İhtiyaca özel butik gelişim programları tasarlamaktadır.  Profesyonel Koçluk çalışmalarına devam etmekte olup, gönüllü bir koçluk platformunun kurucusu ve yöneticisidir. Liderlik, satış, iletişim, yetkinlik geliştirme, koçluk, otomotiv, eğitmen geliştirme ve süreç yönetimi konularında uzmandır. 

 

BMW markası için “Uluslararası Eğitmenlik” de yapmıştır. Eğitim alanında 2, danışmanlık alanında 1 "Uluslararası Ödülü" bulunmaktadır.  Almanca ve İngilizce bilen Ceren Çiçek, evli ve 1 kız çocuk annesidir.

Artboard 1 copy 24.png