Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Artboard 5 copy 21.png

Hibrit Dünyada Daha Etkili bir Oyunlaştırma

 

Yeniden “yakın”laşmaya başladığımız bu süreçte artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını biliyoruz. Uygulansın veya uygulanmasın hibrit çalışma modeli artık tüm kurumlarda konuşulan bir konu haline geldi. Bu oturumumuzda yüz yüze ve uzaktan eğitimin ortasında hibrit dünyada oyunlaştırmanın imkanları üzerine konuşacağız.

Mekan kullanımı, mekansal etkileşim, oyunlaştırma içinde eğitmen/çalışan kullanımı gibi noktalara değinecek, Augmented Reality gibi teknolojilerin bu deneyimleri nasıl etkileyebileceğinden bahsedeceğiz. Bu çerçevede mekansal öğeleri ve teknolojiyi kullanan bir “hazine avı -scavenger hunt” deneyimi olarak Doğuş Otomotiv Oryantasyon Uygulamasını örnek olarak aktaracağız.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demet BUDAK SOYDAN

Eğitim & Gelişim Birim Yöneticisi

 

Lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.

Profesyonel iş yaşamına 2005 yılında Anadolu Efes İnsan Kaynakları Departmanı’nda başladı. Teknoloji ve Otomotiv sektöründen farklı şirketlerde İnsan Kaynaklarının çeşitli fonksiyonlarında görev aldı. 2013-2017 yılları arasında Doğuş Otomotiv’in yurt içi ve yurtdışı iştiraklerinin kuruluş ve kurumsallaşma süreçlerinde çalıştı. Halen aynı şirkette eğitim ve yetenek yönetimi süreçlerinin yönetimini üstlenmektedir. Teknoloji ve oyunlaştırmanın gelişim süreçlerine dahil edilmesi üzerine çok sayıda projeye liderlik etmiştir.