Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Yakınan Gençliğe Yakınız

 

Genç Yetenek İstanbul, gençleri iş hayatına hazırlamayı hedefleyen, çok önemsediğimiz, heyecan duyduğumuz ve yararına yürekten inandığımız bir gelişim programı. 

Kapsayıcılık ve eşitlik ilkelerimiz çerçevesinde; nitelikli İstanbullu 1000 gence umut olacak, ATD BEST ödüllü Genç Yetenek Gelişim Programı, gençleri istihdama hazırlayıp geleceğin cesur liderleri olarak insiyatif almalarına olanak sağlayacak.

%90’ı dijital platformlarda gerçekleşecek programda, OECD tarafından yayınlanmış geleceğin yetkinlikleri odağında; e-eğitimler, web tabanlı seminerler (webinar), İstanbul'u deneyimleyecekleri saha çalışmaları, yepyeni fikirlerin projeye dönüştüğü gelişim kampı ve kariyer fırsatlarını yakalayacakları sektörel buluşmalar yer alacak.

Programı tamamlayan gençler; daha çok empati kuran, çevresine karşı daha duyarlı, hak ederek hak kazanmanın gerekliliğine inanan, emek veren, gelişime odaklanan, dünyayı takip eden, çok yönlü bakabilen ve yenilikçi fikirler üreterek, aksiyona geçen bireyler olacaklar. 

Ülkemiz geleceğin cesur liderlerine emanet!

 

 

Yiğit Oğuz Duman 

İBB İnsan Kaynakları ve Organizasyondan Sorumlu Başkan Danışmanı

 

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

Kariyerine 1995’te dış ticaret, otomotiv, metal ve gıda gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Kibar Holding A.Ş.’de başladı. Aynı zamanda, Assan Alüminyum’da İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Kibar Holding’de İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörlüğü görevlerinde bulundu. 2008 yılında Turkcell Superonline bünyesine katıldı, İnsan Kaynakları, Satın Alma, İdari İşler ve Müşteri Deneyimi Yönetimi alanlarında görev alarak İş Destek Genel Müdür Yardımcılığı ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı rollerini üstlendi.


2011-2014 yılları arasında TAV Holding İş Destek Başkan Yardımcısı görevini yürüttü. Kurucusu olduğu DUMAN Yönetim Danışmanlık bünyesinde,Üst Düzey Yönetici Seçme Yerleştirme,Liderlik Gelişimi ve İnsan Kaynakları alanlarında danışmanlık hizmeti vermiştir.

1995 yılında üyesi olduğu Türkiye İnsan Yönetimi Derneği'nin (PERYÖN) 2001 yılından itibaren Yönetim Kurulları’nda çeşitli görevler üstlendi. 2005-2014 yılları arasında PERYÖN Genel Başkanlığı görevini üstlendi. 2019 yılında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Baş Danışmanı olarak görevlendirildi. 

Artboard 1 copy 35.png