Artboard 2.jpg

TEGEP 11. Eğitim ve Gelişim Zirvesi

Artboard 26.png

19 - 20 - 21 EKİM

Gerçeğe Yakın: Gelişimi yaşamın parçası yapabilmek

 

İki yıldır içinden geçtiğimiz salgın, ekonomik koşullar ve diğer zorlu değişimler aslında bize nelerin işleyip nelerin işlemediği konusunda oldukça sert geri bildirimler ve sinyaller verdi.

Tasarladığımız eğitim ve gelişim aktivitelerinde hep göz önünde tutmaya çalıştığımız beceri ve bakış açısı ayrımının ne kadar önemli olduğunu yaptığımız işler gösterdi. Bunların dışında ilk ve orta kademe yöneticilerin ve çalışanlarımızın mevcut durumları ve gelecekte doldurmalarını istediğimiz yerlerle ilgili isabetli bir değerlendirmenin eğitim ve gelişim aktivitelerinin başarısı için kilit rol oynuyor. 

11. Tegep Eğitim ve Gelişim Zirvesinde eğitim aktivitelerinin yürütüldüğü platform, içerik ve kürasyonla ilgili kendi deneyimlerimizden yola çıkarak kritik noktaları örneklerle paylaşacağız. 

Entelektüel kapasitesi yüksek, insan gelişimine adanmış bir kitleye seslenebilme ayrıcalığına sahip olmanın tutkusuyla sizleri de aramızda görmekten son derece mutlu olacağız.

 

Serdar Lale 

Kurucu Ortak, Danışman

 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Henkel Turyağ’da sırasıyla, Satış Temsilciliği, Satış Operasyon Yöneticiliği, Marmara Bölge Müdürlüğü ve Ticari Satış Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı ve satış ve kanal yönetimi konularında tecrübe kazandı. 2001 yılından itibaren Carl Kühne ve Trisad Dış Ticaret şirketinde Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük pozisyonlarında çalıştı. Aynı dönem içinde kişisel gelişim, iletişim ve kişisel etkinlik konularında eğitimler verdi. 2004-2010 yılları arasında Management Centre Türkiye bünyesinde danışman olarak çalıştığı dönem boyunca Türkiye’nin en büyük 70’ten fazla kuruluşunda eğitim, danışmanlık ya da koçluk konularında çalışmalar yapmıştır. The Coaches Training Institute koçluk eğitimlerini ve sertifikasyon sürecini tamamlayarak, Uluslarası Profesyonel Koçluk Sertifikası almıştır (CPCC). Ayrıca Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) akreditasyonunu tamamlamış olup halen akredite bir koçtur. International Coach Federation ve Uluslarası Koçluk Derneği üyesidir. 2011 yılı itibariyle “SRL Danışmanlık” şirketini kurmuştur. Halen koçluk, danışmanlık ve eğitmenlik yapmaktadır.

egitim_gelisim_zirvesi5.png