1977 yılında İstanbul’da doğan

Can Papuccuoğlu, evli ve bir çocuk babasıdır.

İSTEK Vakfı Kemal Atatürk Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünü bitirdi.

Profesyonel yaşamına girişimci olarak 1999 yılında Türkiye’nin ilk online DVD mağazası olan www.medyastore.com‘u kurarak başladı. 2003 yılına kadar sürdürdüğü bu operasyon süresinde Türkiye’nin gerek geleneksel gerek de online kanallarda en çok DVD satan mağazası olmayı başardı ve şirketi yabancı girişimcilere sattı.

Edindiği deneyimler ile kariyerine pofesyonel çalışan olarak Doğuş Grubu’nda devam etti. Bu sure içerisinde, Doğuş Otomotiv’in CRM altyapısının hazırlanması, bayilerin yeniden organize edilmesi ve özel müşteri ekiplerinin kurulması konusunda çalışmalar yürüttü. Bu çalışmaların sonunda Etkinlik ve Sponsorluk Koordinatörü olarak, tüm grubun şirketlerine hizmet vermeye başladı.

Elde ettiği başarılar onu Doğuş Yayın Grubu’nda TV, radyo ve basılı yayınların pazarlamasından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı yaptı. Bu süreçte, farklı yayın içeriklerine sahip 7 radyo ve 10 dergiden oluşan, bünyesinde Vogue, GQ, Conde Nast Traveller, NTV Yayınları, Virgin Radio ve National Geographic gibi pek çok uluslararası markanın Türkiye pazarına girmesine ve yer bulmasına öncülük ederek Doğuş Yayın Grubu’nun medya sektöründe lider bir marka haline gelmesine katkıda bulundu.

Can Papuççuoğlu

Girişimci, İletişim Uzmanı

Kurumsal Kahraman: Tüm benliğinle başarılı olmak için çalış!

İş hayatı bir maraton. Tıpkı maraton koşmak gibi zorlu, belirsizliklerle ve gel gitlerle dolu bir serüven. Peki beceri tek başına yeterli mi bu yarışta?

Baştan söyleyelim: Tek başına motivasyon, teorik bilgi veya çok çalışmanın yeterli olmayacağından emin olabilirsiniz.

Belirsiz şartlar, karmaşık bir ortam, değişken performanslar, muğlak ve göreceli sonuçlar. Bütün bunlar, bir maraton yarışı içinde var. Aynı şekilde iş hayatında da!

Artık, sadece işini iyi yapmak yeterli değil. Zihnen, bedenen ve ruhen hazır olmalı ve tüm benliğimizi ortaya koymalıyız.

Papuççuoğlu'nun 21. yüzyılın bu değişken ortamında başarılı bir çalışan olmak için gerekli 3 temel özelliği, çeviklik (agility), dayanıklılık (resilience) ve kararlı (determination) bir maraton yarışının hikayesi üzerinden anlatacağı bu konuşmada, kendinizi yarışın içindeymişçesine hissetmek ve kendi iş hayatlarınız için paha biçilmez tüyoları elde etmek için Zirve'de yerinizi alın!

Etkinlik Alanı İletişim Bilgileri

Elite World Asia

İnönü Caddesi No:22

Küçükyalı / Maltepe / İstanbul

Tel : 0 216 458 90 00

Fax: 0 216 458 90 01

TEGEP İletişim Bilgileri

Ataşehir Residence Atatürk Mah.

Sedef Cad. B Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

Tel   : 0 216 458 90 00

GSM: 0 505 088 00 30 

Fax  : 0 216 455 40 03