İstanbul Üniversitesi - Sinema TV bölümünden mezun oldum. 2005’te Satış Temsilcisi olarak çalışmaya başladığım Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nde daha sonra Satış Yetkilisi, Kalite İzleme ve Eğitim Yetkilisi, Eğitim Yönetmeni gibi farklı rolleri üstlendim. Aynı zamanda Satış, Kredi Kartı, Bankacılık, Kişisel Gelişim gibi eğitimler tasarlayarak iç eğiticilik yaptım.

Bilgi Üniversitesi İnsan Kaynakları alanında tamamladığım yüksek lisansımın ardından kucakladığım İş Hayatı Koçluğu ve Mentorlüğü kimliğim ile gönüllü olarak İç Koçluk yapmaya devam ediyorum.

1 yılı aşkın süredir Garanti BBVA Yetenek ve Kültür Ailesi’nde Gelişim Danışmanı ve Tasarım Yönetmeni olarak çalışıyorum. Çalışanların eğitim ihtiyaçlarını analiz ederek gelişim yolculuklarına eşlik edecek Kişisel Gelişim, Liderlik, Yeni Teknolojiler gibi çeşitli alanlarda eğitim programları tasarlıyorum.

Son yıllarda Agile metodolojilerini sahiplenen sektör ile birlikte ben de Garanti BBVA ailesi içinde Agile Elçiliği ve Kanban Master’lığı rolleri üstleniyorum. Sinema alanındaki birikimimi ise şu anki rolümle birleştirerek kurum içinde üretilen dijital eğitim videolarına eğitmen olarak katkı sağlıyorum.

Nalan Turhan

Garanti BBVA Gelişim Danışmanı ve Tasarım Yönetmeni

Empati Yolculuğu

Garanti BBVA’nın “Kurum içinde empati kültürünün derinleştirilmesi ve daha çok benimsenmesi” amacı ile yola çıktığı özgün gelişim programı “Empati Yolculuğu”nun, tasarım süreci ve dünden bugüne hikayesinin anlatılacağı bu oturum için Zirve’de yerinizi alın!

Etkinlik Alanı İletişim Bilgileri

Elite World Asia

İnönü Caddesi No:22

Küçükyalı / Maltepe / İstanbul

Tel : 0 216 458 90 00

Fax: 0 216 458 90 01

TEGEP İletişim Bilgileri

Ataşehir Residence Atatürk Mah.

Sedef Cad. B Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

Tel   : 0 216 458 90 00

GSM: 0 505 088 00 30 

Fax  : 0 216 455 40 03