Türkiye ve dünyanın çeşitli yerlerinde

birçok eğitime katılan Esra, eğitmenlik diplomasını ‘World  Initiatives School of Esoteric Studies’den aldı.

Bugün yaptığı çalışmaların şekillenmesinde Organizasyon Konstelasyonu, Aile Sergileri, 

Labirent (Vernon Frost), Louis Franco’dan aldığı çeşitli eğitimler(*) Tayland’da Shri Kali Ashram’da aldığı 200 saatlik tantrik yoga eğitmenliği eğitimi, Peru, Amerika ve Türkiye’de katıldığı çeşitli Şamanik çalışmalar ve Türkiye, Peru ve Şili’de katıldığı kutsal bitki seromonileri özel yer tutmaktadır. 

TPO İleri Seviye Metafizik Semineri ile önceki deneyimlerini aktif olarak boyutlar arası deneyimleyip uygulama şansı yakalayan Esra, devam etmekte olan metafizik derslerini de buradan edindiği teorik bilgiyi, yolculuğunda edindiği deneyimlerle birleştirerek hazırladığı kendine özgü içerikle öğrencilerine sunmaktadır. 

Ziya Azazi’nin Dervish in Progress, Eğitmenlik Eğitimi çalışmalarında edindikleri ise hem kendi yaşamına hem de grup çalışmalarına ayrı bir renk getirmiştir.

Tony Robbins’in San Jose, California’da düzenlediği ‘Ateş Yürüyüşü – İçindeki Gücü Uyandır’, Nefes Koçluğu, Tayland’da katıldığı Ayurvedik Yürüyüş Masajı eğitimleri, Lucid Dreaming (Charlie Morley) ise yolculuğunu daha da zenginleştirmesine vesile olmuştur. 

Verdiği çeşitli eğitimlerin yanı sıra, uplifers.com’da da düzenli olarak yazan Esra, bir yandan kendi yolculuğunu daha da zenginleştirmek üzere yoluna devam ederken, diğer yandan öğrendiklerini aktararak başka yollara da ışık olmayı tercih etmiş olmaktan son derece memnun.

Esra Uyman

Metafizik Eğitmeni / Ruhsal Rehber

Magical Child of The World

Akışta Dans

Varoluşun temeli iki molekülün, birbiri ardında dönüşüyle başladı. Dna sarmalımız gibi, atomun etrafındaki elektronlar gibi. Bizler de dönüş esnasında, zaman ve mekandan sıyrılarak öz çekirdeğimizin, tanrı parçacığımızın, gözlemci dediğimiz tanık olan gerçek bilincin etrafında dönüp, saf bilinç olma halini deneyimlemeyi hedefliyoruz.. Gözlemci, zaman mekan ve yargıdan sıyrıldığında akışın kendisini deneyimleyip, olan ile akmaya başlayabilir. Ancak saf halimiz ile akışa dahil ve onunla dans içinde oluruz. 

Sufi dans  bu olasılığı mümkün kılmaya yaklaştıran araçlardan bir tanesi.

Etkinlik Alanı İletişim Bilgileri

Elite World Asia

İnönü Caddesi No:22

Küçükyalı / Maltepe / İstanbul

Tel : 0 216 458 90 00

Fax: 0 216 458 90 01

TEGEP İletişim Bilgileri

Ataşehir Residence Atatürk Mah.

Sedef Cad. B Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

Tel   : 0 216 458 90 00

GSM: 0 505 088 00 30 

Fax  : 0 216 455 40 03