GBMC’nin ortaklarından olan Murat Özbilen, aynı zamanda şirketin Güney Avrupa, Ortadoğu ve Afrika direktörüdür. Yaklaşık

25 yıldan fazla stratejik proje ve program yönetimi tecrübesi olan Özbilen’in

60’dan fazla ülkede bir çok sektörden firmaya eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmuştur. Çalıştaylarına 2018 itibari ile 60’dan fazla ülkeden 17,000 civarında yönetici katılmıştır.

Lisansına İTÜ Makina Mühendisliğinde başlayıp NYU School of Engineering’de Endüstri Mühendisi olarak tamamlayan Özbilen yine aynı üniversitede Sanayi Mühendisliği alanında yüksek lisans yapmıştır. PMI ve YDD üyesidir.

Özbilen Institute of Industrial Engineer’dan Mitchell Fein - Outstanding Leadership and Profession ödülü ile Sigma Xi, Onursal Araştırma Topluluğundan Junior Researcher ödüllerine sahiptir.

Murat Özbilen

GBMC Kıdemli Ortağı

Hayat Kısa!

“Hayat kısa” denir, ancak hayat denen zaman, aslında, bir insanın sahip olduğu en uzun zaman dilimidir. Genç bir insan da, sağlıklı yaşayan 100 yaşındaki bir insan da aynı cümleyi sarf eder  “Hayat kısa”; oysa ötesi yok! İkisi de hayatlarındaki en uzun zaman dilimini yaşayacaklar/yaşamaktalar. Herkesin günde

24 saati, yılda 365 günü vardır. “Hayat Kısa” terimi ile aslında söylenmek istenen insanın yaşadıklarından ne kadar verim aldığı, istediklerinin ne kadarını gerçekleştirebildiği, ne kadar kaliteli bir hayat yaşadığı, başka bir değişle yumuşak ve keyifli akıp akmadığıdır. Hayatımız biz mi kontrol ediyoruz, kendi akışımızı mı gerçekleştiriyoruz, yoksa başkalarının akışları içinde birer aktör müyüz?

 

Murat Özbilen'in koyduğumuz hedefleri “nasıl” gerçekleştirebiliriz, kendi akışımızı nasıl sağlarız konularını bizlerle paylaşacağı sunumu için Zirve'de yerinizi alın!

Etkinlik Alanı İletişim Bilgileri

Elite World Asia

İnönü Caddesi No:22

Küçükyalı / Maltepe / İstanbul

Tel : 0 216 458 90 00

Fax: 0 216 458 90 01

TEGEP İletişim Bilgileri

Ataşehir Residence Atatürk Mah.

Sedef Cad. B Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

Tel   : 0 216 458 90 00

GSM: 0 505 088 00 30 

Fax  : 0 216 455 40 03