Dr. Ulaş H. Özcan, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü bitirdikten sonra, örgütsel psikoloji alanında insan davranışının psikometrik modellemesi ve öngörüsü üzerine yoğunlaştı. Avrupa Aile ve Evlilik Terapileri Derneği’nden onaylı “İlişki Terapileri” eğitimini Dr. Murat Dokur süpervizörlüğünde tamamladı. Akademik çalışmalarını

iş dünyasıyla entegre etmek amacıyla 10 yıl boyunca, Starbucks, Kordsa Global, Ericsson gibi global ölçekli şirketlerin İnsan Kaynakları birimlerinde görev aldı. 

Dr. Özcan 2009’da ölçme ve geliştirme hizmetlerini 'bilimsel ilke ve yöntemler' doğrultusunda yapılandırmak amacı ile InsightFactor’ü kurdu.  2009’ dan bu yana akademik çalışmalarını AKIŞ DENEYİMİ üzerine yoğunlaştırarak yeni bir yaklaşım olan Akış Zekası (FlowQ) kavramını oluturdu ve 2017 yılında FlowQ Yetenek Yönetim Sistemleri A.Ş.’yi kurdu. 

Davranış bilimini iş dünyasına entegre ederek çalışan Dr. Özcan’ın geliştirdiği birçok psikometrik araç bulunmaktadır.

Dr. H. Ulaş Özcan

FlowQ Kurucu ve Genel Müdürü, İstanbul Şehir Üniversitesi

Öğretim Üyesi

Akışı Engelleyen İç Sesler

Bu Oturumda, Öğretim Görevlisi Dr. H. Ulaş Özcan’dan, akış haline girebilmek, bilincimizin uyumlu bir düzen içinde optimum yaşam dengesine ulaşabilmesi yolunda bizi engelleyen “işlevsiz" düşünce ve davranış örüntülerinin neler olduğunu dinleme fırsatı bulacağız.

Dr. Özcan’ın, kendini koruyan sistemler olarak tanımladığı, duygusal, zihinsel hatta bedensel bu engelleyicileri nasıl fark edip, yönetebileceğimiz konusunda da öneriler sunacağı bu oturum için Zirve’deki yerinizi hemen alın!

Etkinlik Alanı İletişim Bilgileri

Elite World Asia

İnönü Caddesi No:22

Küçükyalı / Maltepe / İstanbul

Tel : 0 216 458 90 00

Fax: 0 216 458 90 01

TEGEP İletişim Bilgileri

Ataşehir Residence Atatürk Mah.

Sedef Cad. B Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

Tel   : 0 216 458 90 00

GSM: 0 505 088 00 30 

Fax  : 0 216 455 40 03