London Business School ve London CASS Business School'da eğitimini tamamladıktan sonra Avrupa'da çeşitli üniversitelerde öğretim görevlisi ve araştırmacı olarak çalışmıştır. Bu okullar arasında Corvinus University, Central European University sayılabilir. Zoltan Halen CEMS Business School'da Profesör olarak yönetim konusunda dersler vermesinin yanında bir çok uluslararası projede de danışman olarak çalışmaktadır. Akış teorisinin mucidi, pozitif psikoloji ekolünün öncülerinden tanınmış profesör Mihaly Csikszentmihalyi ile uzun yıllar araştırmalarında birlikte çalışmış ve uzun süre kendisinin yardımcılığını yapmıştır. Bu çalışmalarını özetleyen sayısız makalesi ve profesör ile birlikte yazmış olduğu kitapları bulunmaktadır. Evli ve iki çocuğu bulunan Zoltan'ın onlarca yayınlanmış makalesi ve kitapları bulunmaktadır. İngilizce, Almanca ve Fransızca bilmektedir.

Prof. Zoltan Buzady

CEMS Business School

Neden Akış?

Bu oturumda, Prof. Zoltan'dan "Akış teorisini" ve "Akış" durumunun iş hayatımızda nasıl yaşandığını, performansa etkilerini, Prof. Csikszentmihaly'nin video anlatımı ve ilginç yorumları ile birlikte dinleme fırsatı bulacağız.

Zoltan'ın "Akış" durumunu yaratacak öğrenme gelişim deneyimlerinin nasıl yaratılabileceği konusunda örnekler de paylaşacağı bu oturum için Zirve'deki yerinizi hemen alın!

Etkinlik Alanı İletişim Bilgileri

Elite World Asia

İnönü Caddesi No:22

Küçükyalı / Maltepe / İstanbul

Tel : 0 216 458 90 00

Fax: 0 216 458 90 01

TEGEP İletişim Bilgileri

Ataşehir Residence Atatürk Mah.

Sedef Cad. B Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

Tel   : 0 216 458 90 00

GSM: 0 505 088 00 30 

Fax  : 0 216 455 40 03