top of page

Dr. Milan Hosta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

369Matrix Koç

Dr. Milan Hosta, akademi, özel sektör ve STK’larla uluslararası düzeyde çalışmış ve işyeri dinamikleri ve kişisel yaşamdaki denge konusunda önemli, kavramlar ve anlayışlar kazandırmıştır. Aynı zamanda Dr.Hosta, organizasyonel gelişim, yönetim değişikliği, amaca yönelik pazarlama, insan ilişkileri, eğitici eğitimi ve lobicilik, resmi ve gayri resmi liderlik alanlarında birincil deneyime sahiptir. Eğitim, sağlık, zinde olma, atölye çalışmaları, proje yönetimi, liderlik ve start-up inovasyonu konularında 20 yıllık deneyiminin ardından koçluk ve danışmanlık hizmetleri verme kararı almıştır.

 

Dr. Hosta, çok etkili yönetim süreci ile kişisel ve kurumsal zorluklara hizmet etmek amacıyla yenilikçi bir 369matrix aracı tasarlamıştır Bu, hedeflerin etkileyici bir şekilde gerçekleştirilmesine yol açan akıllıca kararlar almanın ve ilhamlar üretmenin benzersiz bir yoludur.

Kapsayıcılık ve Çeşitlilik: Beden, Akıl, Kalp 

 

Hayat, çocuklarımıza anlatacağımız destansı hikayelere dönüşecek anlamlı olayları deneyimlemek için akıllıca kararlar almak ve etkili bir oyun planı tasarlamaktan ibarettir. Living embodied and heartful mind Nikola Tesla’nın söylediği gibi "Evrenin sırlarını bulmak istiyorsanız, enerji, frekans ve titreşim açısından düşünün." Buradan hareketle, 21. yüzyılın bilge ve içten kararları somutlaştırmaya istekli liderleri için mükemmel bir araç sunacağım.

 

369matrix aracı ile karşılaştığınız herhangi bir zorluğu veya sorunu çözebilir, değişimin hızını ayarlayabilir, amaca uyum sağlayabilir ve hayatın akışına uyum sağlayabilirsiniz.

Milan Hosta 3.jpg
bottom of page