top of page

Miray Tepe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turkcell Akademi, Ürün Yöneticisi

Marmara Üniversitesi Ekonomi ve UCSD Pazarlama bölümlerinden mezun olduktan sonra kariyerine Turkcell’de İnsan Kaynakları ekibinde başladı. Turkcell’de Mobil Pazarlama ve Ürün & Servisler ekiplerindeki deneyimlerinin ardından WPP şirketinde yeni medya teknolojileri proje yöneticisi olarak görev aldı. 2016 yılında Dijital Servisler ve Çözümler fonksiyonunda yer almak üzere Turkcell’e dönüş yaptı. Fulltrip, Lifebox ürünlerinin yönetiminin ardından 2019 yılında Akademi fonksiyonunda Geleceği Yazanlar Ürün Yöneticisi olarak çalışmaya başladı.

 

Geleceği Yazanlar platform yönetiminin yanı sıra Turkcell’de Şartlar Eşit-Şanslar Eşit, Geleceği Yazan Kadınlar, Gençlere Yatırım-Geleceğe Yazılım gibi toplumsal fayda sağlayan bir çok istihdam ve girişimcilik programının da tasarımını ve proje yöneticiliğini yapmış, bu alandaki çalışmalarına devam etmektedir.

Yarını Değiştirenler!

 

Teknoloji ile yarını değiştirenler konu başlığında Geleceği Yazanlar platformu ile Türkiye’nin yazılım ekosistemine yapılan katkıları, hayata geçirdiğimiz toplumsal fayda sağlayan istihdam ve girişimcilik programlarından bahsedeceğim.

Turkcell Miray Tepe.jpg
bottom of page