top of page

Nihal Öztürk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LC Waikiki, Davranışsal Yetkinlik ve Beceri Geliştirme Birim Yöneticisi

Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünden mezun oldu. TAB Gıda(Burger King, Sbarro, Popeyes, Arby’s) ile başladığı 13 yıllık kariyerinde Eğitim ve Gelişim Direktörülüklerinde çalıştı. 2016 yılında çalıştığı Çelebi Holding(Little Ceasers Pizza)’da eğitim yönetim sistemi kuruluşunu deneyimledi ve bu tarihte itibarim eğitim teknolojileri alanı mesleki gelişiminin yanında özel ilgili alanı da oldu. İçerik üretimini sağlayan ve kolaylaştıran çeşitli platform ve uygulamaları deneyimlemek en büyük hobisi.  2018 yılından bu yana LC Waikiki Kurumsal Akademi’de görev almakta olup 2021 yılından beri Davranışsal Yetkinlik Geliştirme Birim Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

2021 TEGEP Öğrenme ve Gelişim Ödülleri "İç Eğitmenlik Kategorisi"

İç Eğitmen Yetiştirme Programı sadece bir gelişim programı değil aynı zamanda Akademimizin kurulduğu 2013 yılından bu yana uçtan uca yönettiğimiz, bir prosedüre dönüştürdüğümüz, standartları, ölçüm araçları, eğitmen hakedişleri, tanıma&takdir uygulamaları, gelişim programları gibi pek çok adımı içeren bir süreçtir.

Bu program ile; kurumumuzun iç eğitmenleri ve Kurumsal Akademi eğitmen kadrosunun yetişkin öğrenmesinin temellerini öğretmek, öğretim tasarımı ve eğitim uygulaması alanında derinlemesine uzmanlaşmalarını sağlamak, platform / dijital kanal kullanımı becerilerini güçlendirmek, içerik tasarımı ve sunum araçlarını etkili şekilde kullanarak uzmanı olduğu alanda eğitim vermelerini sağlamak amaçlanmıştır.

Bu program 2020 yılında yenilenerek flipped learning metodu ile tasarlandı. “Eğiticinin Eğitimi, Sunum Becerileri, Eğitmenler İçin Hikayeleştirme ve Uzaktan Öğretmede Ustalık Sanatı” modüllerinden oluşmaktadır.

Kurumumuzda yetiştirdiğimiz 361 sertifikalı iç eğitmenimiz var. Kendi alanlarında uzman olan ve deneyimlerini paylaşan bu kadro sayesinde çalışanlarımızın gelişimini desteklediğimiz bir süreç işletiyoruz. Öğrenen organizasyon olma kültürünün yaygınlaşmasına katkı sağlayan bir iç eğitmen kadrosu ile çalışmak Kurumsal Akademi’nin gücüne güç katıyor.

nihal.png
bottom of page