top of page

Ozan Kuşcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nar Eğitim ve Danışmanlık Yönetici Ortak

1975 yılında İstanbul'da doğmuştur. 1997 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünü, 2001 yılında Yeditepe MBA öğrenimini tamamlamıştır. İş hayatına Monitor Company’de, Yapı Kredi Bankası’nın “Yeniden Yapılanma Projesi”nde yer alarak başlamıştır.

1997 yılında Garanti Bankası'na MT olarak başlayan Kuşcu, 2005 yılına kadar ticari ve kurumsal bankacılıkta çalışmış, ayrıca gönüllü olarak iç eğitimler tasarlamış ve vermiştir.

Bankada çalıştığı dönemde, 2000 yılında Belçika’da Management Center Europe’dan "Advanced Selling Skills" eğitimi, 2004 yılında İngiltere’de Cranfield School of Management’da "Vital Business Update" almıştır. 2002-2005 yılları arasında aldığı eğitimlerle INLPTA sertifikalı NLP trainer olmuştur.

Bankadaki son görevi kurumsal satış koordinasyon yöneticiliği sonrasında Garanti Bankası Eğitim Müdürlüğü'nde, Şube Müdürleri Teknik Eğitimi Projesinin koordinasyonu görevini yürüttükten sonra NAR Eğitim ve Danışmanlık Merkezi’nin kurucu ve yönetici ortağı olmuştur.

Halen Nar Eğitim’de müşteri merkezli satış sistemlerinin kurulması ve yönetimi, yeni çağ liderliği, ekolojik inovasyon ve sürdürülebilirlik konularında danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.

 

Nar Eğitim yıllar içerisinde Narköy, Nartek, NarSahne ve NarEco markalarıyla eğitim gelişim merkezli bir gruba dönüşmüştür.

İngilizce ve Almanca bilen Ozan Kuşcu aikido pratikleriyle beraber amatör olarak gitar çalıp, şarkı söylemektedir.

 

Doğadan İlhamla Keşfet

 

Keşif ve discovery kavramlarının semantik yaklaşımla ele alındığında doğayla ilişkisi. Doğada keşif sürecinin kodları. Sürdürülebilir ve ekolojik inovasyon nasıl mümkün olabilir? Sıradışı yaklaşımlarla nasıl ilerleyebiliriz? Bu süreci kurumsal eğitime nasıl taşıyabiliriz?

DSC05313.jpg
bottom of page