Özge Otmanbölük

QNBFinansbank Eğitim Gelişim Müdürü

2004 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. 2007 yılında aynı okulda Çalışma Ekonomisi Bölümünde yüksek lisansını tamamladıktan sonra, QNB Finansbank İnsan Kaynakları’nda İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Yetkili Yardımcısı olarak işe başladı. 2010 ile 2013 yılları arasında, Organizasyonel Gelişim Yetkilisi olarak çalıştı ve o günden bu yana kariyer yönetimi, liderlik gelişimi, organizasyonel gelişim, koçluk ve kültürel dönüşüm alanları gibi geniş bir yelpazede uzmanlık kazandı. 2013 yılında, genel müdürlük ve şube çalışanlarının eğitim programlarının tasarımından sorumlu Eğitim ve Gelişim Yönetmeni olarak atandı.

2015 yılında Eğitim ve Gelişim Yönetimi ekibinin yöneticisi olan Otmanbölük, bu göreve ilaveten liderlik gelişimi, koçluk-mentorluk süreçleri, kültür, çalışan mutluluğu, ödüllendirme, takdir&tanıma ve  bilgi yönetimi faaliyetlerinden de sorumlu Bölüm Müdürü olarak görevini sürdürmektedir. 

İnsan Kaynakları kariyerinin yanı sıra 2018 senesinde Coaching Training Institude’un (CTI) Co-Active Koçluk Programını tamamlamış, aynı kurumdan 2020 yılında sertifikasyonunu alarak CPCC (Certificed Co-Active Coach) unvanını kazanmıştır.

Association for Talent Development  (ATD), TEGEP ve Uluslararası Koçluk Federasyonunun (ICF- International Coach Federation) üyesi olan Otmanbölük, aynı zamanda insan kaynakları alanında dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendiren, Stevies for Great Employers ödül programında 2017’den beri jüri üyeliği yapmaktadır