top of page

Reinier van den Biggelaar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Basta Group, Yönetici Ortağı ve ORTEC Veri Bilimi ve AI Direktörü

Reinier, bir iş etkinleştirici olarak veri ve teknolojiye derin bir ilgi duyuyor ve AI, bu alandaki bir sonraki oyun değiştiricidir.  İş deneyimi, uzmanlar ve işletme yönetimi ile birlikte çalışması ve birçok görevle, Veri ve AI stratejisi ve yol haritası geliştirme konusunda keskin bir anlayış geliştirdi.

 

Dijital Dönüşüm, Veri ve Yapay Zekanın ticari faydaları ve gerekli kurumsal yeteneklerin geliştirilmesi konusunda yönetim için sık ve tutkulu bir konuşmacı/koçtur.

  

Açık Olun!

Dijital talep ve arz yukarı doğru bir sarmaldır, dijital teknoloji arzı şirketler içinde verimlilik ve genel olarak halk için kolaylık yaratır, bu da artan benimsemeye ve daha fazlası için talebe yol açar.

 

Bu gelişme durdurulamaz ve toplumun, kuruluşların ve özel yaşamın tüm yönlerine yayılıyor.

Bu da çalışma, iletişim kurma ve organize etme şeklimizi değiştiriyor.

 

Çevik ve uzaktan çalışma gibi yeni çalışma biçimleri kolaylaştırıldı; Bilgiye neredeyse sınırsız erişim, çalışanlar kadar bilgili bir kitle de yaratıyor.

Beklenmedik köşelerden yeni rakipler çıkar, yeni iş modelleri eski yerleşik şirketleri ve endüstrileri bozar.

 

Dolayısıyla bu VUCA'da dünyasında organizasyonları, eski anlamındaki VUCA'nın yeni anlamıyla VUCA'ya dönüştüğü yeni bir normale uyum sağlamak zorundadır: Vizyon, Anlayış, Netlik ve Çeviklik.

Bu, organizasyonun teknoloji kısmı için olduğu kadar liderlik kısmı için de geçerlidir.

Açık Olun!’da tartışacağımız konu, yeni teknoloji ve liderlik yaklaşımının taranması, anlaşılması, benimsenmesi ve uygulanması anlamında, kuruluşunuzun hayatta kalması için esastır.

Reinier-van-den-Biggelaar-scaled.jpg
bottom of page