top of page

Serdar Lale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SRL Danışmanlık, Kurucu & Danışman

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra profesyonel iş yaşantısına Henkel Turyağ’da Satış Temsilcisi olarak başlayan Serdar Lale, yedi yıl boyunca sırasıyla satış temsilciliği, satış operasyon yöneticiliği, Marmara Bölge Müdürlüğü ve Ticari Satış Müdürlüğü pozisyonlarında görev almış, satış ve kanal yönetimi konularında tecrübe kazanmıştır. Özellikle satış stratejilerinin oluşturulması, yıllık planlama, mikro pazarlama aktiviteleri planlama ve uygulamaları, merchandising konularında yoğun olarak çalışmıştır.

2001 yılından itibaren Carl Kühne, Gamsan Gıda ve Trisad Dış Ticaret şirketlerinde Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdürlük pozisyonlarında çalışmıştır. Aynı dönem içinde kişisel gelişim, iletişim ve kişisel etkinlik konularında eğitimler vermiştir.

2004-2010 yılları arasında Management Centre Türkiye bünyesinde danışman olarak çalışmıştır.

2011 yılı itibariyle “SRL Danışmanlık” markası altında koçluk, danışmanlık yapmakta ve kurumsal eğitimler vermekte olan Serdar Lale’nin uzmanlık alanları arasında aşağıdaki konular bulunmaktadır:

  • Liderlik

  • Koçluk Becerileri

  • Yönetici Koçluğu

  • Etkileme ve İkna

Keşifte Yerimiz Nedir? Amacımız Nedir?

 

Büyük belirsizliklerin ve risklerin hemen hemen her gün başka bir yüzünü gördüğümüz, makro eğilimlerin kırıldığı, insan yaşamını ilgilendiren her boyutun şekil değiştirdiği bir dönemden geçiyoruz.

Bu durum doğal olarak ülkeleri, sektörleri ve kurumları büyük stres testlerine sokuyor. Böylesi bir ortamda, çalışan insanlarımızın dengelerini ve güçlerini koruyabilmeleri, gelecek olan yeni dalgalara hazır olabilmeleri bakımından biz eğitim ve gelişim profesyonellerine büyük sorumluluklar yüklüyor.

Sorumluluklarımızın ne olduğuna yeniden bakmak, kurumlarımızda durmamız gereken pozisyonların ne olduğunu yeniden belirlemek ve neler yapmamız gerektiğini yeniden keşfetmemiz gerekiyor.

Bu seansta, genel olarak olup bitenden, kurumlardaki bireylere ve onların gelişimi için bizlerin işlevine dair bir konuşmaya davetlisiniz.

serdar_lale.jpeg
bottom of page