Suzan Yeşildağ Can

Eğitmen Burada Kurucusu

Ben Suzan.

Kendim bildim bileli yaşamın içinde merak duygumun peşinden gittim. Zaman zaman başıma iş açsa da bu duygu hep hayatımı zenginleştirdi. On yedi yıl kurumsal hayatta eğitim gelişim dünyasının içinde yolumu bulmam, oradaki merakım azalınca yepyeni oluşumların peşine düşme cesaretim de gene merak duygum sayesinde oldu.

Türkiye’nin ilk eğitim – eğitmen ajansı EĞİTMEN BURADA, kurumların ihtiyaçlarıyla en süper eğitmenleri nasıl buluştururum merakıyla doğdu. Ardından kurucu ortağı olduğum E-Learnity geldi. Dijitalleşen dünyada insan sıcaklığını koruyarak en nitelikli eğitim videolarını nasıl yaratırız merakı, buradaki çıkış noktamızdı.

Gün geldi, Türkiye’deki eğitim gelişim dünyasına daha daha nasıl katkıda bulunurum diye merak ettim. Bunun yanıtı olarak da üç yıldır TEGEP gönüllüsü olarak Zirve Komitesi’nde heyecanla çalışıyorum.

Peki kendi derinliklerim ve gelişimimle ilgili merak ettiklerim? Orası ayrı bir evren. Metafizik eğitimlerinden altı yıldır süren Gestalt eğitimlerine pek çok çalışmaya merakla katılarak insana dair ne varsa arıyorum kendimde ve çevremde.

Merakım evren kadar sonsuz. “Öğrenmek güzeldir” diyerek yolun devamında öğreneceklerimi de merak etmeden edemiyorum.