top of page

Ülker Taşkıner Day

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PwC Türkiye, Şirket Ortağı

Ülker, PwC Türkiye İnsan Kaynakları Danışmanlığı ekibinde Şirket Ortağı olarak görev almaktadır. PwC kariyerine 2016 yılında Müdür olarak başlayan Ülker 2020 yılına kadar görevine devam etmiştir. Mart 2020’de Kibar Holding’te İK Mükemmeliyet Merkezi Grup Müdürü olarak 6 ay görev aldıktan sonra yeniden PwC Türkiye’ye katılmıştır.

Kariyerine, 2009 senesinde Cardtek Ödeme Sistemleri Grubu’nda Kalite Yönetimi fonksiyonunda başlamıştır. 2010 -2015 yılları arasında Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Organizasyonel Gelişim Kıdemli Uzmanı olarak, Türk Telekom entegrasyon İK proje yöneticisi olarak, 2015-2016 yılları arasında Ziylan Mağazacılık ve Perakende A.Ş.’de; İK İş Ortaklığı ve Organizasyonel Gelişim Müdürü olarak çalışmıştır. Ülker, İstanbul Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Geleceğin Çalışma Hayatı-2030 Senaryoları

Dijital dönüşüm, değişen müşteri ihtiyaçları, demografik ve ekonomik değişim hızla iş hayatındaki yerini güçlendirirken, çalışma hayatını ve iş modellerini de önemli derecede şekillendiriyor. “Geleceğin Çalışma Hayatı-2030 Senaryoları” başlığı ile gelecekte iş modellerinin ve sektörlerin bu dönüşümden nasıl etkileneceğini, hangi rollerin ön plana çıkarak hangi rollerin geride kalacağını sizlerle birlikte tartışacağız.

  • PwC 2030 Senaryoları, Dünya, Şirketler ve Sektörler nasıl değişiyor

  • PwC Geleceğin Çalışma Hayatına Dair Umutlar ve Endişeler Anketi sonuçları

  • Çalışanlarımızı geleceğin çalışma hayatına nasıl hazırlayabiliriz - Reskilling & Upskilling programları

Ülker Taşkıner Day .jpg
bottom of page