top of page

2023 EĞİTİM GELİŞİM ZİRVESİ

Kurumsal öğrenme ve gelişim alanında referans noktası olma vizyonu ile faaliyet gösteren TEGEP, öncelikli misyonunu "Kurumsal Öğrenme ve Gelişim" alanında fikir üretmek, yaymak, geliştirmek ve ilham vermek olarak tanımlıyor. 

 

TEGEP, kurulduğu günden bugüne eğitim ve gelişim alanında; her düzeyden paydaşı yakından ilgilendiren çalışmalar yürütüyor, çıktılar sunuyor ve çeşitli etkinlikler/organizasyonlar gerçekleştirerek bu alandaki profesyonelleri bir araya getiriyor. Bu organizasyonların en geniş katılımlı ve kapsayıcı olanı ise, TEGEP’in kuruluşundan bu yana her yıl gerçekleştirdiği Eğitim ve Gelişim Zirvesi.

 Zirve’de, her yıl farklı bir tema çerçevesinde, eğitim gelişim alanına dair pek çok konunun ve trendlerin ele alındığı, vizyon açıcı zengin bir içerik sunuluyor.

 

Bu yılın teması ise “re”.

Peki bu tema çerçevesinde ne anlatmak istiyoruz?

Bu yıl 13.Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde "re" teması ile sizi, her şeyi yeniden düşünmeye davet ediyoruz.

 

Eğitim ve gelişim profesyonelleri olarak alışık olmadığımız bir düzende, bir şeyleri yeniden kurgulamalı, hızla değiştirmeli, gerekirse emin olduklarımızdan vazgeçmeli ve yeniden başlamalıyız. Teknolojik gelişmelerin, demografik değişikliklerin, yeni becerilerin, yetenek açıklarının, yeni ve farklı tasarlanacak program ihtiyaçlarının ve de rekabet ve değişimin tam ortasında yine sorumluluğu alıyor, ilk bizler -eğitim ve gelişim bölümleri/akademiler- "yeniden başlıyoruz" diyoruz.

Çünkü çok iyi biliyoruz ki "Öğrenme her zaman en büyük gücümüz" 

Artboard 3_2x-100.jpg
Ekran Resmi 2023-09-29 05.52.37.png
bottom of page